Tarım Cebimde Uygulaması

ozanesk

Tarım Cebimde uygulaması yenilenmiş ve evcil hayvan sekmesi gelmiş, üzerimize kayıtlı olan hayvanların kimlik ve çip bilgilerine ulaşıp kayıp hayvan bildiriminde bulunabiliyormuşuz.

Bende evcil hayvan sekmesi boş gözüktüğünden pek yorum yapamıyorum :)

7 CEVAP

cat_expert

Mükemmel yapmışlar kayıtlı evcil hayvanımız görünmüyor bile :)

GABRIEL

Aşıları gözükmüyor. Tertemiz 🤔

Furkann60

gayet başarılı, umarım bu tür devlet uygulamaları evcil hayvanlar bakımından artırılır.

Cennet29

Sisteme girdiğiniz de eğer hayvanınızı göremezseniz sonra tekrar deneyin düzeliyorr

GABRIEL

Aşıları gözükmüyor. Tertemiz 🤔

Ebrnk

Ben kendi hayvanımın kişisel ve aşı bilgilerini gördüm👍

Mirabonibon

Ben kişisel bilgilerini tek gördüm aşıları gözükmüyor