Tuvalet İdrar Az Az Yapmak İstiyor

Leydimavi

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce 7 aylık scottish cins kedim var mamasını değiştim ve 2 günlüğüne il dışına çıktım geldiğimde kedim tuvaletini idrarını az az yerlere yapıyor tuvaletine de idrar dışkı yapıyor ama sürekli idrar yapmak istiyor herhangi bir miyavlama vs yok kanda görmedim neden kaynaklı olabilir acaba

1 CEVAP

illa miyavlama ya da kan görmeniz gerekmiyor göreceğinizi görmüşsünüz maalesef enfeksiyonu var muhtemelen kızgınlıktan falan yapmıyorsa, hızlıca götürün.