Kedim Neden Çişini Kapatmıyor?

Besteyzc

Kedim 2 gündür çişini kapatmıyor ama kakasını kapatıyor onda bir sıkıntı yok. Çişini kapatmamasinda endiselenicek bir durum var mı

6 CEVAP

dilanbulent

Eğer kum miktarı azalmışsa tuvaletle ilgili problemler yaşanabiliyor. Kum miktarını ne kadar koyuyorsunuz?

Pati_Pet

Bazı kediler nedense kapatmıyor nedenini ben de bilmiyorum

GABRIEL

Benim kendinin yaptığının Tam tersi işte. İdrarını kapatıyor. Dışkısını açık bırakıyor. Püfür püfür essin diye

Mirabonibon

Benimki arada yapıyor kum az olduğunda veya kum kabı kirliyse yapıyor

Besteyzc

Kum miktarı yeterli ve kumu da pis değil yaptığında temizliyorum @dilanbulent

Besteyzc

Kum miktarı yeterli ve kumu da pis değil yaptığında temizliyorum @dilanbulent