Karma Aşı Dozu Ve Zamanı

Besteyzc

Kedim 2 kez karma aşı oldu ilki 2021 Aralık ayında ikincisi ise 2022 ocak ayında oldu veteriner diğer dozun geçtiğimiz ocak ayında olduğunu söylemişti ben yaptırmadim tarihinden geç yaptırsam bir sıkıntı olur mu ya da hiç yaptırmasam

1 CEVAP

karma aşı önemli bi aşı her yıl tekrarı var yakın aylarda olsa daha iyi olur. bizim ocaktaydı mesela zamlar yılbaşında yapıldığından aralığa çekmiştik biz o yılın fiyatından vurdurmak için. birkaç ay yıllık tekrarda çok etkilemez diye düşünüyorum ama mutlaka yaptırın tabii