Uygun Fiyatlı Ve Kaliteli Mama Hangisi ?

miaerdem07

11 aylık Goldenım var. Bona cibo kullanıyorum şu an ama aşırı tüy dökümüne sebep oldu ondan dolayı değiştirmek istiyorum.

3 CEVAP

Feronia

Acana Classics serisi olabilir. Daha uyguna ise:
Profine
Brit Care
Sanabelle
Exclusion
Bozita
Gelebilir sırasıyla. Hiç olmadı Spectrum en kötü.

Baymeoww

köpeğin sağlığı açısından mamanın tahılsız olması,içinde çoğunlukla kaliteli et ürünü bulunması gerekiyor.
buna örnek olarak acana , brit care, n&b gibi markalar örnek verilebilir. Yani mama alırken oranlara ve (gerçek yazılmışsa eğer) içindekiler kısmına bakabilirsiniz.

pisicikpisicik

marketlerde satılan mamalar katkı ve boya maddesi olan mamalardır,tabi en iyisi veteriner kliniklerinde satılan profesyonel mamalar,