Tasma Önerisi

Sezgek

Herkese merhaba normal de kedime tasma falan takmazdım ama bu deprem olayından sonra tasmanın aşırı gerekli bir şey olduğunu farkettim bu kola geçen tasmalardan almak istiyorum yürüyüş yaptırabileceğim kullanıp memnun kalanlarlar varsa burdan paylaşırsa çok sevinirim

2 CEVAP

tailpetz göğüs tasmalarını öneriyorlar kediler içinden çıkamıyor daha güvenli görünüyor. bir de atolyepot var instagramda pamuklu kaşındırmaz güzel kumaşlı tasmalara isim ve telefon no işliyor bakabilirsiniz.

Sezgek

Güncelll