Hangi Mama?

şu an hills mama kullanıyorum, devam mı etmeliyim yoksa brit care veya advance mamaya mı geçmeliyim? pro Plan kullanmak istiyordum ama güvenemiyorum olaylarından dolayı

7 CEVAP

Fistikpasa

Kedinize iyi geliyorsa, tüy sağlığı, dışkısı kilosu falan normalse hiç değiştirmeye gerek yok. Üstelik brit care asla tavsiye etmem, advance iyidir ama bence kediniz de iştahla yiyorsa mamasını ve mamadan kaynaklı herhangi bir sorunu yoksa değiştirmeyin.

Cemalchief

Brit care e gecmemenizi tavsiye ederim

dilanbulent

Brit Care markasından uzak durun öncelikle. Ayrıca Hills'ten memnunsanız niye değiştirmeye çalışıyorsunuz anlamadım, herkesin her tavsiyesini dinlemeyin. Memnun kaldığı mamayı elalemin gazına gelerek bırakıp, sonrasında buraya ''brit care yüzünden kedimin midesi bağırsağı mahvoldu'' diye yazan çok var. Özellikle bu mamadan uzak durun. Hills kat kat daha iyi mamadır bu Brit Care markasına göre. Memnunsanız bir problem yoksa değiştirmeyin.

Fistikpasa

Kedinize iyi geliyorsa, tüy sağlığı, dışkısı kilosu falan normalse hiç değiştirmeye gerek yok. Üstelik brit care asla tavsiye etmem, advance iyidir ama bence kediniz de iştahla yiyorsa mamasını ve mamadan kaynaklı herhangi bir sorunu yoksa değiştirmeyin.

Busakcaoglu

Merhaba brit care neden önermiyorsunuz

Cemalchief

İshal yapiyor forumlarda sikayeti dolu, ben 400 gramlik aldim allahtan gecis asamasina basladim 1 tane mama tanesi yedi direk ishal

tubik13

Ben de bile hills kullanıyorum hem kedimin tüy sağlıgına iyi gelmiyor hem de dışkısı kabız gibi ucuz bi mama da değil yani öğrenciyim zaten bana da önerebilceğiniz mama varsa çok sevinirim