Kedim Sürekli Uyandırıyor

miraytas

Kedim 1 haftadır bizimle biz ona o da bize şimdiden çok alıştık. İlk geldiği geceden beri benim ayak ucumda uyuyor. 11 gibi uyuyor ve sabah 5 gibi uyanıp benide uyandırıyor etrafta koşturuyor. Şu uyku sorununu nasıl çözebilirim?

3 CEVAP

muffincatt

gece biraz daha geç uyumasını sağlayabilir veya uyumadan önce oynatıp iyice yorarsanız belki sabah daha uzun süre uyuyabilir

nagihan98

bendede ilk hafta öyle olmuştu sonra ilgilenmeyince oda sana ayak uyduruyor bide gündüz çok uyutmamaya çalışıyorum ve en doyurucu öğünü akşama saklıyorum artık uyansada beni uyandırmıyor

Ayshe1845

Uykusunu siz ayarlayabilirsiniz. Onunla fazla ilgilenip oyun oynarsanız yorarsınız geceleri soluksuz sizinle birlikte uyur.