Köpeğim Kisirlastirsiktan 2 Gün Sonra Ne Yürüyor Nede Tuvaletini Yapıyor

Ruvoi

Köpeğimi 2 gün önce kisirlastirdik ve 2 gündür en fazla 20 adım atmıştır tuvaletini çişini kakasını geldiğinden beri hiç yapmadı ne yapacağımızı şaşırdık ne yapmalıyız nasıl tuvaletini yapmasına yardımcı olabiliriz

2 CEVAP

huqi

Bu hiç normal değil, hekiminize sormadınız mı? Belediyede kısırlaştırdığım kediler bile akşama doğru kendine geliyor yemek yiyor. Lütfen veteriner'e getirin.

Ruvoi

Sorduk ilk 36 saat normal dediler eğer akşama doğru yapamazsa goturcektik ama az önce yaptı çişini oda şu şekilde oldu dışarı çıkartmak için tasmasını takiyorduk takarken canı acıdı canı acıyıncada kriz geçirdi baya inledi altına kaçırdı yürümekte çok zorlanıyor hala veteriner normal dedi zor bir operasyon geçirdiği için ama çok endişeleniyorum