Gimcat Tabletleri?

lucithecat

kedime gimcat denta tabs veriyorum diş sağlığına bir faydası olur mu? ya da diş sağlığı için önerebileceğiniz ürünler var mı? bir de skin&coat ı da denemek istiyorum kullanıp memnun kalan var mı acaba

1 CEVAP

dilanbulent

Eğer iyi bir mama kullanıyorsanız ve memnunsanız gerek yok bu tarz ürünlere. Zaten mamanız iyiyse ve kedinize yarıyorsa kedinin tüylerinde bir sorun oluşturmaz. Durduk yere böyle ürünler kullanmayı doğru bulmuyorum. Denta olan da ağız kokusu için alınıyor, tartar gibi problemlere etki edeceğini sanmıyorum hiç.