İdrar Kan Gelmesi

Leydimavi

Kedim antibiyotik kullanırken az önce idrarında kan geldi

4 CEVAP

GABRIEL

Sistit, idrar yolu enfeksiyonu, kristal oluşumu, böbrek taşı. Bir çok sebebi var. Kullanığı antibiyotik ten de olabilir. Acilen Veterinere götürdünüz. Geçmiş olsun

siz geçen gün de idrar yapıyor damla damla diye soru açmıştınız bu antibiyotik ne antibiyotiği onun için gitmişsinizdir umarım vete. oraya da kan yok ama idrarında demiştiniz ben de kana gerek yok götürün demiştim çünkü

Leydimavi

İdrar yolu için antibiyotik antibiyotik kullanıma kadar kan yoktu hiç dün geldi sadece kan bugün pembemsi oldu

Ahraz

Idrar yollarında sorun olabilir.Bobreklerinde sıkıntı olabilir.Bir veteriner hekime götürün.sevgiler