Sokaktaki Kediye Geçici Yuva Olmak??

Merloli

arkadaşlar öncelikle soruma baktığınızdan dolayı teşekkürler.bizim sokağımızda yaklaşık dört beş aylık bir kedi var, çok sevecen çok uysal ve güzel bir kedi onu sokakta gördüğümde dayanamıyorum hemen eve alasım geliyor.sorum şu ki eğer kediyi eve alırsam bir ay falan kesin durur havalar ısınana kadar eğer mümkün olursa yani eve falan alışabilirse tamamen sahiplenebilirim.ancak alışamazsa veya kedim ile anlaşamazsa tekrardan sokağa gidebilir.böyle bir durum gerçekleşirse biliyorum ki kedinin psikolojisi bozulabilir . yani yüzde elli sahiplenebilirim sizce ne yapmalıyım gitme olasılığını göz önünde bulundurarak almalımıyım ??

3 CEVAP

Ayshe1845

Bence o cana sahip çıkmalısınız. Evimde 4 büyük kedim var bende sizin gibi sokakta motor çarpmış bir kedi bulmuştum ve onu sahiplendim ilk zamanlar elbette sorun yaşadılar birbirlerini istemediler. Ama birkaç hafta sonra düzeldiler oyunlarına dahil ettiler minik bebeğimizi. Hiç düşünmeden o güzel çocuğu sahiplenmenizi öneririm.

Merloli

teşekkürler,zaten eğer almazsam aklım hep onda kalır :) büyük ihtimalle sahipleneceğim.

Ayshe1845

Şimdiden hayırlı olsun çok sevindim