Köpeğim Kedimle Yalnız Kalırsa Birşey Olur Mu?

guineapigela

kedimi ve köpeğimi ayrı odalarda tutmak istemyorum aslında kedim ve köpeğim anlaşabliyorlar ama köpeğim evimize geldikten sonra kedimin biraz agresifleşeceğini biliyorum hatta yapmıstı köpeğime zarar verir mi yoksa ciddi birsey olmazmı?

3 CEVAP

eltarcin

İç içe yatanlarını da gördüm. Ama ben evde kimse olmadığı zaman ayrılmaları gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta farklı canlılar. Birisi bir şey yapar, öbürü oyun sanar, diğeri oyunu zarar verme olarak algılar... Tabii bu benim şahsi görüşüm. Bence hiçbir hayvan (Hem cinsleri hariç) başka bir hayvanla evde kimse yokken yalnız bırakılmamalı. (Bence)

dollfacepersian

Bence tam olarak anlaşmadan ikisini aynı ortamda yanlız bırakmak pek uygun bir şey değil. Alıştırma sırasında nasıl bir yol izlediniz neler yaptınız bahsedebilir misiniz?

guineapigela

dollfacepersian aslında birbirini alıstırmayı denedik alıştılarda ama yinede korktum kedim bişey yaparmı diye hala