Kabından Su İçmiyor

Aslozd

Henüz 3 gündür birlikteyiz ve ev içinde bir odayı boşaltıp ona alan açtım kendisi 2 aylık ama kabından su içmiyor. Sadece bahçeye indirip yorulduğunda içiyor ama genel olarak ağzı hep kuru

6 CEVAP

goknur

Alisma surecinde bunlar yasanabiliyor. Bizimde ailemize yeni katilan bir kedicigimiz var ve 4. Gun boyunca yemek yemedi. Agzina zorla teptim bende. 2 gundur iyiyiz sukur diger kedimizin 2 ogununu o bir ogunde yiyor bende su an icin dokunmuyorum. Biraz kendisini toparlamasi lazim diye. Sizde bekleyin alisacaktir.

Batmaaan

Kabını sevmemiş olabilir başka kap denediniz mi

turkuaz66

plastik kap kullanıyorsanız kokudan rahatsız olmuş olabilir

thecatlover

alışmasını bekleyin

Susamsusi

Suyu da günlük yenileyin taze su seviyo kediler

patidostum34

Günde 3 kere değiştirin suyu