Uygun Fiyatlı İçerik Bakımından İyi Mama Önerir Misiniz?

Sofochka

Öğrenciyim bu yüzden pahalı mamalar alamıyorum. 13 tane kediye bakıyorum ve bir türlü onlara uygun mama bulamadım.
Econature, Gold ve Felicia markalarını denedim. İlk ikisini beğenmediler, Felicia ise ishal yaptı.
400-800 lira arası mama markaları önerir misiniz?

1 CEVAP

simbakedi

bonacibo deyebilirsiniz, içerik olarak felicia ile çok benzer ama. 824 tl ********* sitesinde satılıyor.
pronature de benim eskiden tadımlık kedimde denediğim bir mamaydı, onu da baya sevmişti sokaktakiler. benim kedim de her mamayı yemiyor aromasına göre ama pronature sevmişti.
prochoice mama 1000-900 tl bandında ama internette bir yerde indirimli bulursanız onu da deneyebilirsiniz. bana göre bu mamalar felicia gibi ilk iki mamadan çok daha kaliteli mamalar. reflex mamada tuz vardı, fiyatını da tam hatırlamıyorum o yüzden önermedim.