Patilerin Traş Sorunu

sevgic

Arkadaşlar Selam

Pati altında çıkan tüyleri evde traş etmek istiyorum. Normalde kuaföre gittikçe orada hallediyolar ama ben kuaföre gidene kadar olan sürede pati altı tüylerini almak istiyorum. Makine araştırdım ama güzel yorumu olan pek göremedim. Bu konuda bilgisi/tecrübesi olan var mıdır ? Tüyleri uzadıkça temizlemesi zorlaşıyor iyi temizlenmediğinde de köpeğimiz o bölgeyi yalamaya başlıyo :(

2 CEVAP

buseozpinar

Ben geçenlerde a101 e pet ürünleri gelmişti oradan kiwi marka aldım evde kendim yaptım memnun kaldım

sevgic

Süper ! Hemen bakacağım bende