Bir Kedi Sahipleneceğim Ne Yapmam Lazım?

nilisokey

kedimin cinsi british shorthair ve çoğu eşyası hazır

3 CEVAP

Hyacinthum

İlk başlarda çok bunaltmayın, eve alışmasına, evi keşfetmesini izin verin. Birazcık rahat hissettiğinde kendi gelecektir zaten size.

Şimdiden hangi eşyasını nereye konumlandıracağınızı seçin. Düzenlerinin değişmesinden çok hoşlanmıyorlar çünkü.

ugurcil

Öncelikle KEDİNİZLE EN AZ 10 SENE GEÇİRECEĞİNİZİ, BİR HAYATI ONUNLA PAYLAŞACAĞINIZI KABULLENİN. Gerisi hallolur merak etmeyin. Ömrü uzun ve sağlıklı olsun sizin de tabi.

nilisokey

Tesekkurler