Pire? Yardım Edin!

Hayaletkiz

Aşağıdaki kedinin yanına gittim dün. Normalde çok hareketli olan kedi neredeyse hiç kıpırdamadı. Bana mı kızdı dedim ama daha bir önceki gün normaldi. O gün akşam fark ettim 30a yakın yerim sinek ısırığı gibi kaşınıyor ve kırmızı. Pire diye düşündüm. Kedim ve benim için ne önerirsiniz?

1 CEVAP

Mukaddess

Dışarda bakıyorsanız damla almaktan başka bir çare yok sanırım dışardaki Kedilere ama ne kadar süre etkili olur bilmiyorum bu damlalar tam bir fiyasko çünkü.