10 Aylik Kısır Kediye Geçiş

Gnfln

Merhaba, bu hafta 10 aylik erkek kedimi kisirlastirmayi düşünüyorum. Mama konusunda her seçimde olduğum gibi kararsız kaldım. Yavruyken ilk geldiginde, brit care kitten hindili yavru kedi mamasini kullanmaya basladim ve simdiye kadar ayni mamayla devam etmiştim ve memnunum, beslenmesi ve tüyleri sağlıklı.

Şimdi kisirlastirilmis mamaya gecerken yine brit care ile devam edeyim diye düşündüm bunda da bir sürü cesit var hangisinden almaliyim onu secemedim. Bir de brit care'da yasadigim bir sorun da her yerde bulunmayip sadece internetten ulasabiliyor olmam. Bu sebeple her yerde olabilen mamalara da gecis yapmayi da düşünüyorum, proplan ve royal canin sanirim brit care segmentinde. Bu mamalara yorumlariniz ne olur? yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler

2 CEVAP

IIREMMM

brit care birçok kedide ishal problemlerine sebep olduğunu duymuştum o yüzden hiç kullanmadım, proplan olabilir aslında biz N&D kullanıyoruz , kısır kediler kilo almaya daha eğilimli olduğu için mama kabındaki miktar kadar vermek önemli uzun vadede

stellabennett

Pro Plan Royal Canin ve Hill’s en çok ulaşılabilinen mamalar sanırım bence aralarından en iyisi Hill’s onu da düşünebilirsiniz ama onun kısır yavru maması var mıydı hatırlayamadım