Hap Şeklinde Malt

yasminackz

merhabalar bu ürünün kullanan oldu mu hiç aranızda? kedim malt yemiyor 5 6 marka denedim yemiyor zorla parmağımla yedirmeye çalışıyorum. hap formunda da yiyeceğini sanmıyorum ama yutturması daha kolay olacak bu ürünü de bir vet tavsiyesi ile gördüm kullanan varsa bilgi verirseniz mutlu olurum

10 CEVAP

dilanbulent

Gimcat markasının da malt tableti var. Ben zamanında almıştım, malt macunu asla kullanmayan kedilerin sahipleri de alıyorlar sürekli. Ben sadece denemek için almıştım. Kuru mamasına karıştırıp veriyordum. Günde 2 tane atıyordum mamasına, hiç kusma olmadı yani memnun kalmıştım. Petlebi'de stoklarda kalmamış internete bir bakabilirsiniz.

LilaMiaLuna

Çok ama çok tavsiye ettiğim bir ürün vetri Science derma hairball. gimcat malt dan da daha iyi bir ürün

LilaMiaLuna

Kesinlikle değer ben trend-yol dan alıyorum. Siz nerden alacaksanız satıcıya orijinal ürün mü diye mutlaka sorun

yasminackz

ürüne görsel yükleyemiyorum nedense Vetri-Science Derma Hairball Çiğneme Tableti 60Tb ürün bu

https://www.hpsbrd.com/vetri-science-derma-hairball-cigneme-tableti-60tb-p-hbv00000hduz0

yasminackz

bu üründe distribütor elinde kalan tüm stoklar 6. ay son kullanma tarihli kimi satıcı 50 tl kimi satıcı 100 tlye satıyor almaya değer mi sizce

yasminackz

hangi satıcıdan alıyordunuz ama zonda 55 tl şuan kalipet satıcısında

Minminik

malt tableti hiç yemedi benimki en azından macun maltı vitaminle karıştırıp yedirebiliyorum
kefire vitamine sevdiği şeye karıştırıp verin

LilaMiaLuna

DRN-TİCARET
Uzman veteriner
Barry pet market
Kariyer vet
Pet hanem
Ajanda
Akademi store
Batı veteriner
Vetri Science ürünlerini orijinal satıyorlar

LilaMiaLuna

Barny pet market

yasminackz

teşekkürler ben hapı yemese bile kolay yutturabiliyorum iç paraziti de kendim yaptığım için yutuyor direkt ama malt asla öyle değil çok acı çekiyor sanki yedirirken