Kısır Kedi İçin Mama Önerisi ?

Mukaddess

Felicia, matisse ve happcat mamalar nasıl kısır kedi için ve Öneriye de açığım genelde bu ürünlerin fiyatına uygun ürünler önerirseniz başka onada bakarım fiyat aralığım bu şekilde..

3 CEVAP

kedilimadam

Matisse kullanabilirsiniz.Ben de bir dönem kullanmıştım, herhangi bir sorun yaşamadık. Zaten n&d ile aynı grubun Farminanın maması.

Goksu95

Ikı kedim var.Erkek olan kısır kedim için fiyatlardan dolayı felicia mama kullanıyorum.2 sene oluyor mamayı kullanalı şükürler olsun ki bu zamana kadar ne bir kilo problemi ne de bir sağlık sorunu yaşamadı.Tüyleride yok denecek kadar az dökülüyor. Royal canın aldım bir kere olarak ama aşırı tüylerini dökmeye başladı.Her felicia mama verdiğimde tüyleri parlak ve bakımlı oluyor bayılarak yiyor. Bazı arkadaşlar çok kötülesede her pahalı mama her kediye iyi gelmeyebilir o yüzden genelleme yapmak yanlış :)

eltarcin

Felicia yerini otomatik olarak Bonacibo kullanın. Sonuçta aynılar. Felicia daha pahalı o kadar. @Goksu95

Yukarıda da belirttiğim gibi Felicia kullanacaksanız, onun yerine Bonacibo kullanın. Diğer söylediklerinize bakalım. Happy Cat'i otomatik olarak eledik zaten. Matisse... Hmm... Olabilir ama ben önermem.
Uygun fiyatlı istiyorsanız Orijen "Fit&Trim" diyemem. Naturea desem 2kg'ı 100 TL civarları. Uygun ama kg bakımından kötü. Now Fresh... Evet, Now Fresh kullanabilirsiniz. Kısır kediler için Now Fresh güzel bir mamadır.