Küçük Irk Mama Tavsiyesi

Louldina

Merhabalar, 4 aylık terrier cinsi bir köpeğimiz var ancak kendisi biraz kemik düşkünü, mamasını yemek yerine sitemizde olan kemik ya da otları yemeyi tercih ediyor. Ben gördüğüm an ağzından almaya çalışıyorum ama ne fayda. Veterineri sabah akşam beslememizi söylemişti fakat her öğün en fazla 60 gram mama yiyor, bu normal bir şey mi onu da bilmiyorum. Gerçekten güzel bir mama tavsiyesi verebilir misiniz?

Ve bir de ayaklarını çok ısırıyor bizim kız, veterinere götürdük piresi vardır belki diye, görünürde bir şeyin olmadığını söyledi ama yine de boynuna dış parazit damlasından yaptı ancak kaşınması da bu ısırma olayı da hala geçmedi. Bu konuda bilgisi olan varsa ve beni de bilgilendirirse çok mutlu olurum.

2 CEVAP

Batmaaan

Bu konuda @eltarcin arkadaşımızın duvarında çok güzel bi liste var bakmanızı tavsiye ederim

turkuaz66

mamayı önünden almayın zaten küçük bırakın 2-3kilo fazlası olsun daha gelişme çağında kaşıntı içinde deriden örnek alınıp mikroskopta incelenmesi daha faydalı olabilir kesin sonuç için