Kedim Kusuyor

Minimesi

Merhaba arkadaşlar eve yeni mobilyalar geldiği için kartonlar kablolar etrafta uçuşuyor ve kedim karton ve kabloları yemeyi çok sever diye akşamları 1 haftadır kedimi salona kapıyoruz kabloları kartonları yemesin diye ve son 1 haftadır kusmaya başladı bundan dolayı olabilirmi yoksa başka birşey olabilirmi?

6 CEVAP

Minimesi

Güncel

Minimesi

Guncel

Minimesi

Guncel

Minimesi

Guncel

stellabennett

ondan dolayı da olabilir başka bir şey de olabilir ama bence bir an önce veterinere götürmelisiniz 1 haftadır kusması normal değil altından bir hastalık da çıkabilir ama umarım değildir

Mirabonibon

3 ten fazla kusma iyi değildir diyoruz siz 1 haftadan bahsediyorsunuz ciddi durum olabilir tabii ki veterinere gitmeniz gerekiyor