Kedim Ağlıyor

Cnrpst357

Arkadaşlar malum bayram geldi bizde bir haftalık bir tatile çıkmak zorunda kaldık ben kedimide aldım ama geldiğimiz yerde kedim ağlıyor galiba evini özledi ama dönmemiz imkansız evimiz 12 saat uzakta ne yapmalıyım

3 CEVAP

Cennet29

Kediler düzenlerinin bozulmasından cok hoşlanmazlar ve güvende hissetmezler. Bol bol oyun ve ilgi vermelisiniz. Sevdiği yaş mama yada ödül mamasından verebilirsiniz. Nazik bir ses tonuyla onu sevip sakinleştirmeye çalışın stresi braz daha azalır. Yakınızda veteriner varsa relax past falanda alabilirsiniz stresini azaltması için

Pati_Pet

Onun sevdigi hoslandigi seyleri alin yapin onu mutlu edin onu gezdirin ona sevdiginizi daha cok belli edin

Ahraz

Kedilerin ara ara gözleri doluyor.Eski yerini özlemiş olabilir