Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Yavru kedime iri taneli kum kullanırsam ne olur?

Dilann__
Dilann__

485


İnternetten kedi kumu aldım ama üzerinde yavru olduğuna dair ya da ince veya iri taneli olduğuna dair bir bilgi yazmıyor. Sizce kullanmalı mıyım? Kum bana iri taneli gibi geldi.


4 Cevap

Dilann__
Dilann__

485


Kullanırsam ne olur kedim daha 4 aylık bir şey olur mu?

eltarcin
eltarcin

116136


Kumlarda yavru-yetişkin ayrımı yok. Sizinkisi, Sanicat "Marsilya Sabunlu" sanırım. Ve ince taneli. İyi bir seçim yapmışsınız. Sanicat'in en beğendiğim çeşidi.

Heiter
Heiter

114893


Kumlarda "yavru-yetişkin" diye bir ayrım yok. Dolayısıyla, kullanmanızda bir sakınca da yok.Kullanınca siz de fark edeceksiniz. İnce taneliye kıyasla daha az yapışıyor patiye ama ekonomik olmuyor çünkü topaklar çok büyük oluyor. Sizinki daha küçük olduğundan sıkıntı olmaz ama aklınızda bulunsun. Bu zamana kadar kalın ve ince olmak üzere bütçemize uygun pek çok kum denedik ve en sonunda incede karar kıldık.Gözlemleyip karar vermesi sizden ;)

nyancat
nyancat

9130


Ben ince ve kalını karıştırıyorum topaklanma konusunda kalın pek iyi olmuyor ince de çok dağılıyor ikisi bir arada olunca hem topaklanma daha iyi hem de çok dağılmıyor bir de ben kumunu 1 hafta kullanılacak kadar dolduruyorum öyle yapınca kum çok daha uzun süre gidiyor ve daha tasarruflu oluyor hem de daha hijyenik

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
180 Görüntüleme
4 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor