Kedimin Başındaki İz

Busra_12

Kedim van kırması ve başının üzerinde ufak bir siyahlık var. 2 aylıkken bize geldi ve o zaman böyle bir şey yoktu. Bu cinsiyle ilgili bir özellik mi ?

5 CEVAP

Batmaaan

Öncelikle çok tatlı olduğunu söylemek istiyorum. pamuk şeker gibi kulakları da pembiş pembiş yerim :D derisinde de siyahlık var mı yoksa tüylerde mi sadece? Ve yara kabuğu gibi mi?

Susamsusi

Bi yerde geçerken kafasını sürtmüş de olabilir

Batmaaan

O zaman kir falandır bence bazen uzun süre geçmeyen lekeleri oluyo

Kaplankedi

Önemli olduğunu sanmıyom.benim kedimdede eskiden vardı zamanla geçer.bu arada kedinizin tüyleri çok güzel

Busra_12

Teşekkürler . siyahlık tüylerinde derisinde değil