Kopek Ciftlesme Yardim

mylaa04040

merhabalar, dun parkta kizim ile oynuyorduk sonrasinda erkek kopek geldi onunla oynamaya basladilar kosturdular falan sonra erkek kopek bianda kizimin ustune cikip kerkinme hareketi yapmaya basladi 1 dakika bile surmeden ayirdim daha sonra kizimin tasmasini takarken tekrar yapmaya calisti ama cikamadi ustune kucagima aldim. erkek kopek kisirmis ama kizim ilk regl doneminde ve 10 aylik. o 1 dakikalik hatta daha kisa sure icerisinde erkek kopegin penisi vajinaya giris yapmismidir acaba icimde suphe var dun geceden beri. cevaplar icin tesekkur ederim simdiden

2 CEVAP

KimJeongguk

Bir şey olmamıştır büyük ihtimal korkmayın.

Emirrckr

"Erkek köpek kısırmış."
İçiniz rahat olsun o halde.
Şayet kısır olmasa bile o kadar kısa sürede gebe kalma olasılığı yüzde olarak yine de düşük.