Bahcede Baktigim Kedi Zayif Ve Kuru Mama Yemiyor

Bahcede uzun suredir 1 yasin altinda kedilere bakiyorum.Bir tanesi normalde kuru mama yerdi.Bir kac gun once halsizdi.Hic bir sey yemiyordu.Sonra yas mama ve et yedi. Bir kerede kuru mama istemeyerek yedi.Bugün kuru mama yemedi hiç ve zayıf epey.Keyfine mi yemiyor ,yoksa hasta mi bilemiyorum.

3 CEVAP

stellabennett

hasta olmuş olabilir imkanınız varsa veterinere baktırsanız daha iyi olur bence

huqi

Maalesef muhtemelen hasta, kliniğe gitme imkanınız yoksa bile eczaneden imuneks alıp yaş mama ya da tavuk vs verdikçe içine koyarsınız çok ciddi bir şey değilse toparlanabilir. Umarım iyileşir :(

Tesekkurler cevabiniz icin.Yememeye devam etseydi,veterinere gosterecektim.Kendine geldi buyuk ihtimal usuttu.Simdi yiyor kuru mamasini.