Fip Kedilere Nasıl Bulaşır?

Fablemoon

Bir kediden diğer bir kediye fip nasıl geçer? 1 aydır deprem bölgesinden gelmiş 1 anne ve 4 yavruya geçici yuva olduk. Evde 5 yaşında sağlıklı bir kedim var. Yavru 1 gün önce birden çok kötü oldu ve hala daha kötü. Eğer fipse bu benim kedime nasıl geçer? Asla temas etmediler aynı odada dahi durmadılar ama yine de bya fipse ve benim kedime geçerse diye korkuyorum.

1 CEVAP

Fablemoon

Veterinere götürdük ateşi yüksek dedi iğne oldu yarın tekrar gideceğiz