Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kızgınlıktaki kediyi sakinleştirmek için bitkisel yöntemler

Gonderwal
Gonderwal

1804


Merhaba Arkadaşlar ^.^,Kedim Ayka 2.kez kızgınlıga girmiş bulunmakta..Tipik belirtiler gösteriyor..Kızgınlık hakkında önceden sorulan sorulara biraz göz gezdirdim ancak aradıgım cevabı bulamadım..Çocugumun biraz rahatlaması,sakinleşmesi için kullanabilecegim her türlü dogal yola açıgım ve bu konudaki önerilerinizi bekliyorum..(kesinlikle ilaç kullanmak istemiyorum)İlginize çok teşekür ederim..

5 Cevap

dollfacepersian
dollfacepersian

131980


Lavanta yağı, papatya çayı ve kediniz 10 aydan büyük ise Veda kot bayoun tavsiye ederim. (Firma yetkililerine daha önce sormuştum. 10 aydan küçük kedilere kullanılmaması gerektiğini söylemişlerdi) Bakmak isterseniz ürünün linki http://www.vedavet.com/urun_detay.php?grup=2&id=10

Gonderwal
Gonderwal

1804


Teşekür ederim :)

Heiter
Heiter

114857


Passiflora'yı tavsiye ederim. Garanti vermemekle birlikte deneyebilirsiniz. Çocuklar için olan ölçüde verebilirsiniz. (Yine de veterinerinize danışmanızı tavsiye ederim.)

Heiter
Heiter

114857


Yani bazen uyuyorlar, bazen sakinleşiyorlar. Kafalarına nasıl eserse. Ben kendim de kullanıyorum çok uykusuz ve yorgunsam. Çayı da içmek isterseniz. Bu sonuncu, size tavsiyem tabi :)

dollfacepersian
dollfacepersian

131980


@GonderwalKullanımlarından bahsetmek istiyorum yanlış anlaşılma olmaması için. Lavanta yağı ve papatya çayı kesinlikle içirerek değil sürülerek kullanılması gereken ürünler. Oğlum için arkadaşlarıma sorduğumda tavsiye etmişlerdi,benim daha deneme fırsatım olmadı. Arkadaşımın tavsiyelerine güvendiğim için size tavsiye ettim:)

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
318 Görüntüleme
5 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor