Kızgınlıktaki Kediyi Sakinleştirmek İçin Bitkisel Yöntemler

Gonderwal

Merhaba Arkadaşlar ^.^,
Kedim Ayka 2.kez kızgınlıga girmiş bulunmakta..Tipik belirtiler gösteriyor..
Kızgınlık hakkında önceden sorulan sorulara biraz göz gezdirdim ancak aradıgım cevabı bulamadım..
Çocugumun biraz rahatlaması,sakinleşmesi için kullanabilecegim her türlü dogal yola açıgım ve bu konudaki önerilerinizi bekliyorum..(kesinlikle ilaç kullanmak istemiyorum)
İlginize çok teşekür ederim..

5 CEVAP

dollfacepersian

Lavanta yağı, papatya çayı ve kediniz 10 aydan büyük ise Veda kot bayoun tavsiye ederim. (Firma yetkililerine daha önce sormuştum. 10 aydan küçük kedilere kullanılmaması gerektiğini söylemişlerdi) Bakmak isterseniz ürünün linki http://www.vedavet.com/urun_detay.php?grup=2&id=10

Heiter

Passiflora'yı tavsiye ederim. Garanti vermemekle birlikte deneyebilirsiniz. Çocuklar için olan ölçüde verebilirsiniz. (Yine de veterinerinize danışmanızı tavsiye ederim.)

dollfacepersian

@Gonderwal
Kullanımlarından bahsetmek istiyorum yanlış anlaşılma olmaması için. Lavanta yağı ve papatya çayı kesinlikle içirerek değil sürülerek kullanılması gereken ürünler. Oğlum için arkadaşlarıma sorduğumda tavsiye etmişlerdi,benim daha deneme fırsatım olmadı. Arkadaşımın tavsiyelerine güvendiğim için size tavsiye ettim:)

Gonderwal

Teşekür ederim :)

Heiter

Yani bazen uyuyorlar, bazen sakinleşiyorlar. Kafalarına nasıl eserse. Ben kendim de kullanıyorum çok uykusuz ve yorgunsam. Çayı da içmek isterseniz. Bu sonuncu, size tavsiyem tabi :)