Arkadaşlar Yuva Çıkmadı Bu Yavrumuzda Lütfen Yardımcı Olur Musunuz .?

Goksu95

.Merhaba.Kimse onu istemiyor alıcam diyenlerden bile bana ulaşma gibi bir çaba vs geri dönüş yok veya hiç kedi bakmamış kişiler.Bu beyaz tekir oğlumuz 2 buçuk 3 aylık annem yolda ölmek üzereyken iki gözüde kapanmış burnu akmaktan yara olmuş cok üşümüş halde buldu tedavisi oldu çok sağlıklı resmini görünce biz bile tanıyamadık.Bizim iki büyük kedimiz var dışı ve erkek başka bir kedi getirdiğimizde rahatlık vermiyorlar hayvana ,alamıyoruz. Iç dış parazit aşısı mevcut. Bizim erkek kedimizde beyaz tekir lütfen çok ama çok akıllı ve uslu oluyorlar ki gerçekten öyle ne olur kedi bakmış tecrübeli kişilerden rica ediyorum sahiplenip bize yardımcı olursanız dünyalar bizim olur. Sokağa bırakmak hiç istemiyoruz bu kadar mücadeleden sonra yardımınıza ihtiyacım var özellikle tekrar belirtmek istiyorum kedi bakımında (tecrübeli kişiler.)İkinci bir kediyi düsünen arkadaslarda olur.Ömürluk bir yuva lütfen.
Bağcılar-Istanbul -mesaj ya da 0553 668 87 98 whatsaptan yazabilirsiniz.

7 CEVAP

deniz_berkan

rica ederim inşallah hemen ulaşır güzel bir yuvaya

deniz_berkan

sosyopete acil ilanı verebilirsiniz orda cok cabuk yayılıyor

Goksu95

Aminnn inşallah çok sağ olun

patidostum34

Anadolu yakası pendiğe ulaştırabiliyor musunuz

Goksu95

Anadolu yakasına az da olsa getirme imkanım metrobusle ancak var ama pendige kadar malesef şahsi arabam yok ve oraları hiç bilmiyorum malesef :/

Goksu95

Anadolu yakasına az da olsa getirme imkanım metrobusle ancak var ama pendige kadar getirme imkanım yok çünkü şahsi arabam yok ve oraları hiç bilmiyorum malesef :/

Goksu95

Hemen paylaşacağım teşekkürler