Kedim Zeytin Cekirdegi Yedi

Penthe

Dun 1 yasindaki kedim 2 tane kucuk olmayan zeytin cekirdegi yedi
malt ve biraz da zeytinyagi verdim dun kendi kuru mamasindan yedi
Bugun de yas mama aldim iyice yumusasin diye ama yemedi ve bugun 2 defa kustu ama zeytin cekirdekleri cikmadi. Hemen goturmeli miyim yoksa bugun diskilamasini bekleyip yarin mi gotureyim:(
Burada daha once yasayanlar olmus o yuzden hemen vete kosturmak istemedim

10 CEVAP

LilaMiaLuna

3 den fazla kusma tehlikelidir. Veterinere götürün bence

Penthe

Sabahleyin 2 kere daha cikarinca hemen goturdum. Rontgen cekildi bir de bulanti icin ilac verilip kusma durumuna bakildi
Evde bir gun takip verildi olmazsa yarin renkli rontgen cekilecek
Baska vete gitmeme gerek var mi? Surec boyle midir?

Penthe

Bugun malti yedi kustu sonra cimeninden yedi onlari da kustu midesindeler hala sanirim rahatsiz ediyor h :(

huqi

Süreç bu şekilde ilerliyor, geçmiş olsun😔

Penthe

Tesekkur ederim😔 istahinda vs bir problem yok sabah kusmasini saymazsak bir daha kusmadi umarim bu aksam yapar😔

Penthe

Az evvel yapti ama bi tane cekirdek cikti dgerleri coming soon umarim😅

Penthe

Amaa yapabildigine gore digerleri de gelir di mi ben malt zeytinyagi yas mamaya devam

Aylasimba

Sonuç noldu acaba? Benim kedim de 1 adet yuttu ama 2 gün oldu kakada çıkmadı:(

Aylasimba

Sonuç noldu acaba? Benim kedim de 1 adet yuttu ama 2 gün oldu kakada çıkmadı:(

Penthe

Bol Zeytinyagi ve malt verdim yanlis hatirlamiyorsam 2 gunun sonunda cikmisti. Kaka yapiyor mu?