Kedimin İdrarında Köpük?

Zxhrlast0x

8 ay 20 günlük erkek kedim idrarını köpüklü yapıyor ben 2-3 gün önce gözlemledim daha öncedende yapıyor olabilir bilmiyorum veterinere koştum hemen zaten ama sorun çıkmadı yeme içmesi falanda normal sadece 1 gün yemeği bitti ve diğer gün sipariş gelecek diye mecbur felix yaş mama verdim (yetişkin için olandı ama benim kedim yavru) biliyorum felix kötü bir marka zaten schesir falan kullanıyordum ben aç kalmasın diye verdim ondan olabilir mi? Kuru mama olarak ND ocean kitten kullanıyorum protein oranı yüksek diye şüphelendim değişsem mi diye. Ama gün geçtikçe köpük azalıyor hatta bugün hiç yoktu sadece köpük sesi geliyor.. böbrekle ilgili bir problem mi acaba? İdrarını günde 2-3 kere yapıyor su yeme normal dediğim gibi hareketlide anormal bir şey yok, ama korkuyorum bilgi verebilir misiniz??

1 CEVAP

bi idrar tahlili yaptırın rahatlayın. market yaş mamaları kullanmayın. kuru mamada da rotasyonlu yedirin.