Ameliyat Sonrası..

oztasilares

Evet bugün kedimizi kısırlaştırdık, çok şükür uyandı orada kalmasına gerek kalmadı ve eve geldik. Ameliyat yeri biraz kanlı gibi temizleyemedim ilk gün kalsın öyle dedim, bir ilaçta vermedi. Anestezi alınca gözü açık mı uyumuş bilmiyorum ama gözünün içinde bir kaç toz var acıtır mı nasıl alsam bilemedim sizde oldu mu böyle bir şey ? Eve geldiğimizden beri yatmıyor hep ayakta yürümeye çalışıp düşüyor, ya da öylece bekliyor, boş boş bakıyor ve hep ağzı açık. Takip etmeye çalışıyorum kendine zarar vermesin diye ama yürümesi sıkıntı olur mu ?

17 CEVAP

oztasilares

Nyancat valla böyle hani anneler çocukları ne kadar yerse yesin hep açmış gibi hisseder ya "aman yaa kilolu verme o kadar yiyecek" diyene sinir olur falan, hah öyle oluyorum. Az mama koyunca doymadı diye üzülyorum ama sanırım benimde bir önlem almam lazım :ı

oztasilares

Anestezinin etkisi geçiyor gibi daha iyi yürüyor ama biz aldığımızda mavi değil sarımtırak bir şey sıkılmıştı öyle çok değil ama kan vardı kurumuş kan şimdide damla damla biraz oluyor ara sıra. Umarım geçer