Kedimin Kızgınlık Dönemini En Erken Nasıl Bitirebilirim?

fatmazel

dişi kedim için çarşamba günü kısırlaştırma randevumuz var ama şu an kızgınlıkta. eğer geçmezse haftaya pazartesiye erteleyeceğiz. ama ben çarşamba olsun istiyorum çünkü peşpeşe kızgınlığa girmeye başladı ve yine 2-3 gün arayla kızgınlığa girer de kısırlaştıramazsam diye korkuyorum. kızgınlığının çabucak geçmesi için bir çare var mı acaba? ve günde 20 kere falan koku bırakıyor bunun nasıl önüne geçebilirim lütfen yardım

3 CEVAP

KimJeongguk

Düzensiz kızana girmesi Pyometra'nın habercisi olabilir. Gerekli testlerini ve röntgenlerini yaptırıp her şey yolunda ise kısırlaştırmak için teslim edin kedinizi.

Busesi

Kızgınlıktayken işlemi istesenizde veterinerler yapmıyor yani benimki yapmadı 1 hafta kadar beklemem gerekti. düzensiz bir kızgınlığı varsa bunu veterinere belirtin kesinlikle ciddi bir operasyon kısırlaştırma önce tedbirinizi alın

Ahraz

Kediniz kızgınlık dönemine girdiği için sabretmeniz lazım.koltuklari perdeleri cirmaliyorlar. Sakinlestiremiyorduk biz kedimizi.hatta bize bile saldırıya geçiyordu.Kapidan ayrılmıyordu. Sürekli bagiriyordu