Çiftleşen Kedi Kızgınlığa Girer Mi?

mia1598

Benim 10 aylık dişi bir kedim var bu sıralar kızgınlık dönemindeydi. Biz kısırlaştıracaktık perşembe günü ama evden kaçmış bugün ve erkek bir kedi var bizim kapının önünde bir iki saat onunlaymış sonra eve geri gelmiş. Şuan hala kızgınlıkta hâlâ bağırıyor sizce çiftleşmiş midir?

2 CEVAP

kedilimadam

Çiftleşmiş olsa bile 1-2 saat içinde hamile kalacağını sanmıyorum. Gebeliğin oluşabilmesi için 4 ve üzeri çiftleşme gerekli. Ama tabii ki yine de takip etmekte fayda var.

pisicikpisicik

birkaç güne kadar kızgınlık geçer,tekrar kızgınlığa girmeden hemen kısırlaştırın