1 Yaşında Kedi Sahiplendim Çip Nasıl Taktırıcam?

Tuanabk

Ben 1 ay önce kedi sahiplendim çip taktırmak istiyorum fakat son tarih aralıktaydı ama ben yeni sahiplendim nasıl taktırıcam tarım orman bakanlığından randevu almak istiyorum fakat bana ceza keserler mi ne yapmam gerek

4 CEVAP

Mikroçip yani çipi tarım ve orman bakanlığına gidiyorsunuz 135 tl karşılığında çipi takıyorlar

Ceza kesme gibi bir durum söz konusu değil arkadaşım randevu aldı 2 ay sonra çip takıldı ceza yok yani

LilaMiaLuna

Ceza var en azından benim yaşadığım yerde var. Ben kedim 9 aylıkken taktırdım çok güvendiğim bir veteriner 6 aylıktan küçük gösterdi bu şekilde çip takıldı.

Superisi814

Evet bazı yerlerde ceza var..
Güvenilir bir hekim yardımcı olur.