Hesabım

Zeynepcik

Arkadaşlar merhaba, ben @zeynemila olarak tanıdığınız Zeynep. Size birşey sormak istiyorum. Petlebi hesabıma aynı şifreyi ve eposta yıl giriyorum olmuyor, sizce hacklendimi?

3 CEVAP

guineapigela

evet hacklenmiş olma durumun yüksek petlebi ile iletisime girebilirsiniz bu konu ile ilgili :) aslında yapacakları birşey olamayabilir ama siz eniyisi ol-nlarla iletisime girin derim :D [email protected] email yollayıbilirsiniz

giremiyorsanız hacklenmiş olabilir

goknur

Girsenizde pek bisey olmuyor bence. Petlebi gonderilen mesajlara bile iyi veya kotu donus yapmiyor. Belki musteri hizmetlerini ararsaniz care uretebilirler.