Kedinizin Cinsi

thecatlover

Anket

SOKAK KEDİSİ
(10 oy)
İRAN KEDİSİ
(2 oy)
BRİTİSH FOLD/ S. FOLD
(8 oy)
TEKİR
(10 oy)
SİYAM
(2 oy)
EXOTİC SHORTHAİR
(1 oy)
VAN KEDİSİ
(4 oy)
Toplam (37 oy)

MERAK ETTİM BİRAZ :)

13 CEVAP

Goksu95

Cins hariç her sokak kedisine baktım sarman,smokin,beyaz tekir sarı vs uzayıp gidiyor. :) Tabi suankilerde sokaktan biri beyaz tekir , diğerini gerçekten çözemedim sokakta buldum ev kedisiymiş sanırım heveslik alıp atmışlar yüzünü van kedisine benzeten , tüylerini ise norveç orman kedisine benzetiyorlar değişik bir kızım var :)

Emrondre

Colica benim kızım

deniz_berkan

anketin bir amacı varmı ? merakımdan soruyorum :)

DEMET92

benim Pamuğum Turkısh Van :)

thecatlover

yerim onları ben! öpün benim için şapşap :))

YasaYasa

Smokin :)

goknur

Iki kizim var biri smokin digeri uzun tuylu tekir sanirim aramiza yeni katildi daha asilara baslamadik eve alisma suresini bekliyoruz.

thecatlover

BUNLARDAN BAŞKA İSE YAZARSANIZ SEVİNİRİM,FİKİR ALIŞVERİŞİ FALAN YAPARIZ :))

kedilimadam

Erkek kedim Bombay, dişi kedim kırık kuyruk Siyam. Bebişler de beyaz british shorthair ile kırık kuyruk siyam kırması:)

DEMET92

benim Pamuğum Turkısh Van :)

thecatlover

@deniz_berkan aslında biraz da insanların hangi tür tercih ettiklerini merak ettim. özellikle sokak kedisi alma konusunda

Kjw

Bilmiyorum,ilgilenmiyorum da açıkçası,ortaya karışık bir şey,sahiplendiğim kişi siyah olduğu için bombay dedi bana,hiç alakası bile yok,zaten her gördükleri kara kediye bombay diyor bizim millet,acaba ülkede gerçek bir bombay kedisi varmı çok merak ediyorum Ahahahaha

Eğerki kedimin cinsini tahmin ederseniz söyleyinde bende bileyim:)
Ben olduğu gibi seviyorum cinsi kedi bu kadarı yeterli:)

Miniminimini

Cins mi bilmiyorum ama calico renk deseninde tekir diye dusunuyorum:)