Bu Yaş Mamanın İçeriği Kötü Mü Sizce

stellabennett

kedime denemek için almıştım sonrasında versem mi vermesem mi kararsız kaldım

4 CEVAP

Cennet29

Hayır kötü değil

IIREMMM

prochoice kuru mama orta-alt seviye bir mama olarak geçiyor vancat gibi bana kalırsa konserve yaş maması da aynı segmentte ,içeriğindeki et yüzdesinin de sadece %60lık kısmı belirtilmiş kalan %33lük kısım açıklanmamış pek şeffaf değil bana kalırsa ve bitkisel ürünler yazılmış ama yine ne kullanıldığı belli değil ev kedisi için çok uygun olduğunu düşünmüyorum

ugurcil

Gimcat ve Nutri marka yaş mamalarda şeker yok.
Diğer mamaları içerik kısmında "çeşitli şekerler" yazar.

TATA4242

Müthiş diyemem ama fena değil alinabilir