Kedim Tuvalet Dışındaki Yerlere Kakasını Yapmış

stellabennett

kanepeye ve halıya kakasını yapmış çok azıcık şu an 1 buçuk yaşında ve daha öncesinde hiç yapmamıştı sebebi ne olabilir

3 CEVAP

dadasf

kum kabı kirli olabilir mi? eğer öyleyse ya tepki gösteriyordur size. ama değilse de genelde hastalık belirtisi oluyor. gözlemlemeye devam edin. eğer devam ediyorsa veteriner hekiminize başvurun

stellabennett

@dadasf hayır kumu kirli değildi umarım devam etmez teşekkürler

bbars

yeni kuma gectiuseniz belki sevmemis olabilir ayrica tuvaletini tekrar yapmamasi icin daha once yaptigi yerlere mama koymanizi oneririm