Bonacibo Kitten *********

shorlock

arkadaşlar kedi alacağım bir hafta sonra.BonaCibo Kitten mama güzel içeriğide iyi siz kedinizde kulandınızmı lütfen aşağıya nasıl olduğunu yazın.acil!!!

4 CEVAP

turkuaz66

https://eksisozluk.com/9-subat-2018-*********-com-rezaleti--5571923

Friolero

Ben bir ay kullandım. O ay annem sürekli tüyleri dökülüyor diye söyleniyordu.

Uzun vadeli kullanmadığım için etkilerini bilemiyorum.

thecatlover

uygun fiyatlı bir şey arıyrsan pro choice al

eccakir

Biz 3 aydır kullanıyoruz herhangi bir yan etkisini görmedik yani kedimize bir zararı olmadı. Tabii sadece bununla beslenmiyor ek gıdalarda veriyoruz. Her kedide etkisi bir olmuyor kimisini ishal yapmış kimisinin aşırı tüy dökümü olmuş mesela. Hangi mamanın yarayacağı biraz deneme yanılmayla bulunabiliyor. Bir daha ki ay farklı ve daha kaliteli bir mamaya geçmek istiyoruz ama hangisi iyi gelecek veya gelmeyecek bilemiyoruz.