Bonacibo Kitten *********

shorlock

arkadaşlar kedi alacağım bir hafta sonra.BonaCibo Kitten mama güzel içeriğide iyi siz kedinizde kulandınızmı lütfen aşağıya nasıl olduğunu yazın.acil!!!

6 CEVAP

eltarcin

Mama içeriğinin güzel olduğunu düşünmüyorum ama idare eder. Bütçenizi yükseltme şansınız var mı? (1kg = X TL veya 10kg = X TL gibi)

Kedim begenmemisti numunesini

emrezrtrk

Mito alabilirsin

eltarcin

Mito, Bonacibo'dan daha kötü bir mama. @emrezrtrk

oztasilares

Bende bonaciboya falan bakıyordum ama kedim beğenmedi o civarlarda golosi matisse falan var 1.5 kg'ı 50 tlyi geçmesin diyorsan ama 16 tl daha zorlarsan 66 tlye düşük tahıllı n&d mama var. Mama içeriğinde özellikle balığın etin tavuğun ne kadar olduğunu belirtmesine dikkat edebilirsiniz biraz daha güvenilir olur

SelinTuksal

Onun yerine matisse olmazmı, içeriği iyi sayılmaz çünkü.