Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Sokaktaki Kediler İçin En İyi Mama, Brit Care Premium?

d2rinsu
d2rinsu

273


Merhaba, bahçemde baktığım kedilerimden biri doğurdu ve bu süreçte onları eve taşıdım. Daha önce hep Friskies ile besleniyorlardı baktığım kediler. Ki artık içeriğinin kötü olduğunu biliyorum, elimde 30 kg gibi büyük bir stok var. Çok fazla kediye baktığım için bir şekilde tükenecek, sonrası için hangi mamaya geçeceğimi hâlâ bilmiyorum. Yine aynı içerik sorunundan ötürü Temizmama'ya geçmek de istemiyorum. (Daha önce buradan Pro Choice da önerildi, alternatif önerileriniz varsa çok kıymetli) Zaten eve aldığım kedi Minnoş, doğurduğundan beri Friskies yemek istemiyor, zaten yavruları da en iyi şekilde beslensin diye evdeki asıl kedimin mamasından veriyorum(Royal Canin, içeriği iyi değil biliyorum. Onun için de arayışlarım sürüyor) Şimdi Minnoş için nispeten uygun fiyatlı ve güzel içerikli, yavruları da büyüdükçe yiyebilsinler diye yavru kedi arayışına geçtim. Brit Care markasının iyi olduğunu gördüm ve sizlerden de okudum. Araştırdıkça da biraz şaşırdım çünkü içerik kısmında gerçekten iyi oranlar var. Ve Brit Care'in birçok seçeneği olduğunu görüyorum, size sormak istediğim; Brit Care Premium Kitten mamayı almam iyi olur mu? Premium değil de normal Brit Care önerilmiş fakat birçok kediye baktığım için fiyat-performansı en iyi olan mamayı seçmem gerekiyor. Normal Brit Care, Premium'dan daha iyi tamam fakat Premium kötü bir mama mı yoksa iyi bir seçenek mi? Biraz uzun oldu ama tek başıma işin içinden çıkamadım, vaktini ayıranlara teşekkür ediyorum.

5 Cevap

eltarcin
eltarcin

116136


Brit Care, Brit Premium'dan çok daha iyi. Premium'dan bahsetmeye gerek yok. Çok kötü.Friskies zaten Purina'nın. RC'yi değiştirmeye karar vermenize sevindim. Bir an önce değiştirseniz çok iyi olur.Mama önerisi olarak Brit Care'den bir tık daha iyi Profine öneririm.

d2rinsu
d2rinsu

273


@eltarcin B

d2rinsu
d2rinsu

273


@eltarcin Yanıt için tesekkürler. Brit Care'in premiumdan daha iyi olduğunu, friskies'in de daha kötü olduğunu biliyorum. Bahçemde baktığım kediler için en iyi mamayı arıyoru. Siz bu kediler için bir mama önerisinde bulunmamışsınız. Önerinz varsa memmuniyetle araştıracağım.

d2rinsu
d2rinsu

273


Takdir edersiniz ki birçok kediye en iyi mamayı almak dünyanın en zor ve en pahalı işi. Ve keşke keşke hepsine en güzel mamayı alabilsem. Farklı gıdalarla iyi beslemelerine yardımcı olmaya çalışıyorum fakat... İçerik olarak en iyi mamayı almak istiyorum bahçemdeki kediler için... Royal Canin içinde bile et yokken daha ucuz mamalarda nasıl daha iyi içerik bulacağım o da ayrı konu...

Infernus
Infernus

111682


Ben sokaktaki kediler için matisse alıyorum 10 kglık. Anne ve bebekler için yavru maması da var. Tek sorunu taneleri çok küçük ve kokusu biraz fazla. Bahçede vereceğiniz için bir problem olmayacağını düşünüyorum ama.

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
146 Görüntüleme
5 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor