Kedim Su Kaplarını İtiyor Ya Da Deviriyor

aysuhector

Plastik kapta denedim, porselende ama kedim plastiği deviriyor, porselenide itiyo dökülene kadar hepsi, ne yapacağım ben nasıl önüne geçeceğim bu durumun?

4 CEVAP

Heiter

Su kabının sabit olduğu ürünler oluyor. Onları deneyebilirsiniz. Yani standları oluyor.

Susamsusi

Kac aylik kedi

aysuhector

6-7 aylık

nyancat

Aynı durumu bende yaşadım en son kedim porselen kabın içindeki suyu yere döküp yerden içiyordu genelde çeşmeden içmek istiyordu zaten sonra bi gün sabunluğa su koydum (katı sabunların konduğundan içine sabun koymadığımız için temizdi) artık hep ordan içiyor sadece su kalmadığında bi kere lavabonun içine attı onun dışında sorunsuz içiyor bir de lavabonun üstünde olması lazım psikolojik olarak farklı hissediyor heralde