İç Dış Parazit İlaçlarını Veteriner Dışında Nereden Alabiliriz?

_Catlover_

Kedim kısırlaştığından beri kutuya girmek veterine gitmek istemiyor. İç dış parazit damlasını evde kendim yapmak itiyorum. İnternetten satın alabileceğim yerler var mı?

4 CEVAP

gozdeyilmaz

İnternet güvenilir olmaz maalesef ki bu konuda veterinerden alarak evde kendiniz yapmanız en doğrusu biz iç-dış olarak broadline alıyoruz kliniğimizden

LilaMiaLuna

Vet of pet sitesinden güvenle alabilirsiniz. Ben @KimJeongguk tavsiyesi ile almıştım. Veterinerime gösterdiğim de orijinal olduğunu söyledi. Kısacası Vet of pet seresinde alabilirsiniz.

lydnova

kediniz veterinere gitmek istemiyorsa petopy diye bir site var veterinerler evinize geliyor uygulaması da var kendim kullanmadım fakat güvenilir olduğunu söylüyorlar bunu düşünebilirsiniz

GABRIEL

Ecza deposundan almak en iyisi. Hem fiyat olarak uygun hemde güvenilir.