2. Karma Aşı Hk.

batutrx

Merhabalar,

3 aylık kedim 2. Doz Biofel Karma aşısını olacak. Şu an 900gr civarı kilosu. Birinci dozun ardından 16 gün geçti. Normalde 19. Veya 20. Gün gelin demişti veterinerimiz. Şimdi arada bayram olduğu için 16. Gün yaptırsam aşısını bir sikinti olur mu?

2 CEVAP

cat_expert

Minimum 15 gün aralıkla yapılması uygundur, yani 16. gün yaptırmanız sıkıntı yaratmaz, bekleyip bayram sonrası da yaptırabilirsiniz.

Lilibeth

Biofel biraz ağır bi aşı, purevax veya felocell yaptırın bence yan etkisi daha az oluyor