Yaranın Kanaması ?

oztasilares

Ya biliyorum bu konu hakkında çok soru açtım sanırım ama tecrübem olmadığından fazlasıyla korkuyorum. Korktuğum da hep başıma geliyor. Kedim birazda olsa daha düzgün yürümeye başladı ağzına mamasını alıyor çiğneyemiyor tabi daha yavaş yavaş kendine geliyor ama oturduğu yer hep kan oluyor leke şeklinde böyle az damla damla denilecek kadar bilmiyorum bu ilk günlerde olan bir şey mi ? Ameliyattan çıktığında da gördüğüm fotoğraflar gibi değildi yani kan yoktu onlar da ama bizim kedide hafif kan var bulaşmış kurumuştur dedim aldırmadım ama böyle olunca telaşlandım böyle olur mu ilk gün ? yarası tam yapışmadığı için böyle olabilir mi ?

2 CEVAP

dollfacepersian

Sanırım kediniz erkekti. Bende oğlumu kısırlaştırdım uzun zaman önce.Kanama vs. hiç olmamıştı. Bu yüzden bana pek normal gelmedi. Yemek yeme konusunda ise iyileşme sürecinde daha iyi hissetirmek ve daha rahat beslenmesi sağlamak için sadece yaş mama ile beslemenizi tavsiye ederim. Ben böyle yapmıştım, çok iyi olmuştu

oztasilares

Özür dilerim yazmayı unutmuşum onu evet erkek. Anormal giden bir şeyler var ama tam anlayamıyorum annem geldiğinden beri sürekli yürümeye çalıştığı için kanama oluyordur biraz taşıma çantasına koy kalsın orada dinlensin yoksa durmuyor dedi öyle yaptım şimdi. Hiç miyavlamıyor ağzı açık hep ama anestezi hala olabileceğinden yarına kadar beklemek istedim bi 24 saat dolsun diye bu sırada da miyavlamıyor acıkır mı acaba diye tedirgin olsam da koydum kabına biraz yarasını dinlendirmek için yaş mama elimde yok şuan ama alacağım o yeter ki iyi olsun