Köpeğimin Gözleri Şişiyor

Dilaysaatci

Merhabalar. Köpeğimin bi süredir her akşam yarım saat gibi bi süre zarfında gözlerinde ödem tarzı şişlikler oluyor şişliğin şiddeti her akşam farklı olmasıyla birlikte bazen yalnızca sağ gözünde bazen iki gözünde birden oluyor. Bunun nedeni ne olabilir daha önce yaşayan biri var mı bununla ilgili yardımcı olabilir misiniz çok endişeliyim

5 CEVAP

Reyyanhan

Gunesli ada veteriner ı arayın . İstanbul da. O size yardımcı olacaktır .

turkuaz66

memlekete gittiğinizde götürüceğiniz veterineri arayın durumu anlatın fotoğrafta yollayın o size ne derse onu yapın bence

turkuaz66

yarın hemen veterinere götürün göz rahatsızlıkları çok önemli allah korusun kör olmaya kadar gidebiliyor

Dilaysaatci

teşekkür ederim ama şu an bi veterinere ulaşmam çok mümkün değil okulum nedeniylle kırsal bi yerde yaşıyorum ve buradaki veterinerlere daha önce götürdüğümde yanlış aşı yaptılar neredeyse ölüyordu yavrum. 1 haftalık bi süreç için yapabileceğim bi şey var mı acaba bildiğiniz? 1 haftaya memleketime dönünce zaten veterinere gideceğiz

Dilaysaatci

Çok teşekkür ederim