Kedim Gitti Gelmedi

Merhaba benim dünya tatlısı erkek kedim Ayın birinde saat 18 gibi kayboldu daha da gelmedi çok sık sarı ve uzun tüylü idi çok bağlanmıştım dünyam karardı. :(( geri gelme ihtimali nedir bu kadar uzun sürer mi ve olgunluğa erişmiş midir çünkü 9 aylık falandı? :((

3 CEVAP

Goksu95

Sizi çok iyi anlıyorum aynısı benim başıma geldi o da bunun gibi sarıydı. 1 yaşındaydı başka bir kedide sahiplenmiştim 1 aylik kıskançlık yapmaya benden uzaklaşıp sevdirmemeye başladı ve kızgınlıktaydı ve malesef kaçtı.Yazlikta oldu her sokağı her yeri aradım ama bulamadım 3 sene oldu hala aklım onda ama çok uzak nasıl gelebilir ki. Sizin durumunuz şöyle kızgınlığa girmiş miydi bu önemli çünkü bizimkisi hem kıskançlık hemde kızgınlıktan kaçtı. Ikıncı evini tanıyor muydu kapınızı vs.Bazi kediler gelebiliyor bazıları ise malesef. Siz her gün çıkın arayın kıytı köşe ürküp saklanabilir. Kedi çoğunluğu olan yerlerede bakın.Ve ilan verin kesinlikle vermediyseniz. Istanbul da oturuyorsanız semti yazın ararım gerekirse.

Reyyanhan

Evinizin etrafına kedinizin dışkısı ni koyarsanız kokuyu alıp gelebilir . Mama vs de koyun .

pisicikpisicik

kuytu yerlere bakarak adını seslenerek arayın,inşallah bulursanızda hemen kısırlaştırın,kızgınlığa girince evden kaçma ihtimali yüksek oluyor